“BESA e fudosi DUI-n vetem dy dite pasi ata me shantazhe dhe presione sollen njerezit ne kete salle. Keta njerez ketu sonte jane zeri i popullit siç jane edhe gjithe te tjere qe perkahin opsioni e opozites.
Koha e krimineleve dhe diktatures DUI-VMRO MORI FUND!!!”, ka shkruar kandidati për deputet Muhamet Zekiri, duke postuar një fotografi nga konventa e sontme e Rilindjes me Besë.