Çka nëse Griezmann përfundon në Barcelonë? Reagimi epik i Marcelos

Marcelo ka qenë protagonisti kryesor zonën mix, pas ndeshjes me Celta Vigon, ku Real Madridi fitoi 6:0.
Mbrojtësi brazilian u pyet nga gazetari për transferimin e mundshëm të Antoine Griezmann në Barcelonë dhe reagimi i brazilianit ishte vërtet epik, i cili është njeriu më qesharak në dhomat e zhveshjes të Los Blancos.

“Griezmann mund të përfundojë në Barcelonë, keni frikë? Frikë, njeri – të lutem, frikë jo”, u përgjigj Marcelo.

SHPËRNDAJE