Lori dhe Luana janë më shumë mikesha nga çfarë e mendonim!

Moderatorja Luana Vjollca dhe trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha duket se e kanë kaluar këtë të shtunë sëbashku.
Të dyja kanë publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqen bashkë në makinë. “2 L”,-shkruan Luana krahas fotos.

Lori dhe Luana e kanë treguar gjithnjë marrëdhënien e afërt që kanë me njëra-tjetrën.

SHPËRNDAJE