Real Madrid 0 – 3 Juventus

Juventus e ka barazuar rezultatin me Real Madridin në Santiago Bernabeu

Tanimë është gjithçka e barabartë në këtë ndeshje dhe nëse një gol e shënon Juventus do të kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Matuidi e ka barazuar rezultatin në 3-3 në minutën e 61″të.

Linku për të parë golin,kliko KËTU

SHPËRNDAJE