Si rrallë herë, Alketa Vejsiu foto romantike dhe dedikim për bashkëshortin

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu vazhdon akoma të jetë e rezervuar në publikimin e fotografive familjare.
Por së fundmi ka bërë një dedikim emocional për bashkëshortin e saj nëpërmjet një fotografie në të cilën shihen dy duar të bashkuara.
‘’Të dua’’ shkruan përkrah këtij imazhi tek i cili ka pranuar komente pozitive.
Ajo është njëra ndër moderatohet e cila konsiderohet si femër shumë elegante dhe simpatike ndërsa edhe shumë e profesionalizuar në punën që bën.

 

 

SHPËRNDAJE