Po e themi: zgjidhja absolute dhe e rehatshme për të veshur për festa janë streçet. Madje, mund t’i vishni streçet gjatë gjithë mbrëmjeve me miqtë. Me stile të ndryshme, me kombinime të ndryshme, streçet mund të jenë lëkurë, kamosh apo çdo lloj materiali tjetër. Dhe nuk janë më vetëm për palestër.

Në fakt, më poshtë do të gjeni çdo lloj kombinimi të mundshëm për t’i bërë streçet një prej tendencave të këtij sezoni festiv. Madje, mund të gjeni edhe rastet kur streçet vishen edhe në punë. Dhe nëse i vesh për punë, pse jo edhe për festa?

bu

Nuk ka gjë më të ngrohtë e të rehatshme, më shumë se xhinset dhe se të gjitha pantallonat e tjera.

Shikoni si i kanë kombinuar Olivia Palermo dhe Gigi Hadid, një lloj stili që i bën ato të duken rock në çdo dalje street style. Dhe jo vetëm ato.iii

kkkkkkkkk