Don Gima është producenti zyrtar i S4MM

Agim Shasivari i njohur me emrin artistik Don Gima, është Producenti official tani më i reperit tetovar S4MM.

Producenti 27 vjeçar është me origjinë nga Sllatina e Tetovës i cili jeton dhe vepron në Graubunden të Zvicrës.

Don Gima producenti i ri i talentuar ka realizuar disa këngë për emra shumë të njohur të estradës si Noizy, Majk, Morena Taraku, 2Ton, Young Zerka, Buta, Yll Limani, AZET e S4MM.

SHPËRNDAJE