Enca shtrihet në dysheme: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje (FOTO)

Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit.

Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, përmes një postimi që e bëri së fundi, u shfaq e shtrirë në dysheme, teksa gati i doli tërësisht gjoksi.

Ajo njoftoi fansat se pas tre ditësh do ta lansojë këngën e re me titull “Mwah”, të shoqëruar edhe me klip.

“-3 ditë…Dhe ju bombardoj me puthje ?”, ka shkruar ajo.