Era Istrefi, e cila ka vendosur që të kalojë disa pushime dimërore në Brezovicë, duket se ka pësuar një incident për shkak të borës dhe ngricave.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social “Instagram”, Era shihet të ketë përfunduar në spital për shkak të këtij incidenti.

“Bëni kujdes nga gjithë kjo borë dhe akull njerëz”, shkruan në postimin e saj këngëtarja, e cila shihet me këmbën e fashuar.