Legia Warsawa dhe Real Madrid kanë bërë publike formacionet e takimit të sotshëm. Takimi nisë nga ora 20 e 45.

Legia: Malarz; Bereszynski, Rzezniczak, Pazdan, Hlousek; Kopczynski, Moulin, Odjidja Ofoe, Guilherme, Radovic; Nikolic.

R.Madrid: Navas, Carvajal, Varane, Nacho, Coentrao, Kroos, Kovacic, Bale, Ronaldo, Benzema, Morata