Rihanna pas disa ditëve të ngarkuara, ajo është rikthyer për xhirimet e filmit “Ocean’s Eight”.

Kjo është edhe arsyeja pse bukuroshja është tërhequr pak nga muzika duke u angazhuar në aktrim, shkruan IndeksOnline.

28-vjeçarja në këtë film do të luaj krah Cate Blanchett, Sandra Bullock dhe Anne Hathaway