Real Madrid dhe Atletico Madrid i kanë publikuar formacionet zyrtare, për finalen e Ligës së Kampionëve.

Kujtojmë se ndeshje do të zhvillohet sonte nga ora 20:45 në stadiumin e Milanit, San Siro.

Screenshot_2016-05-28-20-10-45-1