Bradley Cooper dhe Irina Shayk konsiderohen të jenë çifti me i pëlqyer në Hollywood.

Ndonse dyshja u mundua ta  mbajë lidhjen të fshehet, prapë nuk patën sukses, shkruan IndeksOnline.

Një burim i afërt më çiftin ka treguar lidhja e tyre po ecën aq mirë, dhe madje është duke u diskutuar edhe për mundesin e marteses dhe krijimin e familjes.