Kërkohet dorëheqje e Thaçit dhe Ahmetit

Kandidati për deputet nga radhët e VV-së, Haki Abazi, përmes një shkrimi në Facebok, ka shkruar për dorëheqjen e Presidentit të vendit, Hashim Thaçi dhe Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, duke u shprehur që votuesit ja kanë harruar edhe emrin.

Postimi i plotë

Hashim Thaçi-Jep dorëheqje menjeherë, së bashku me Kryetarin e Prishtinës të cilit votuesit ja kanë harruar edhe emrin.
Ky është qëndrimi i sovranit nga zgjedhjet e djeshme.

SHPËRNDAJE