Pas xhirimeve dhe seteve fotografike në Santorini duket se edhe për Luana Vjollcën ka ardhur momenti të relaksohet.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në SnapChat disa momente nga qëndrimi i saj në Santorini. Si gjithnjë ajo është shfaqur provokuese duke ekspozuar këmbët por edhe gjoksin. 

luana luana1 luana2