Bashkëpunimi i paralajmëruar në mes Gold Ag dhe Shyhrete Behluli ka përfunduar.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe vet reperi nëpërmjet një postimi në Facebook duke e postuar një fotografi ku shkruan “Dashnia e Nanës” me Shyhrete Behlulin u kry”.

Sipas disa burimeve të afërta, kënga do të publikohet më 8 Mars.

Gold Ag është duke përgatitur edhe dy bashkëpunime të tjera, atë me Leonora Jakupin dhe me Dudën.

gold-ag_1454861366-824756