Pakkush do ta mohonte se trupi i saj është një prej më të mirëve në botën e shoubizit.
Megjithatë, përkundër figurës së saj të mrekullueshme, Rita Ora, 25-vjeçare, pranon se nuk mundohet të jetë e dobët, dhe synon të jetë e shëndetshme, transmeton Gazeta Express.

Duke marrë parasysh besimin e saj në dukjen e saj, nuk është për çudi që këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve, teksa ka dalë me një veshje të kuqe shumë joshëse nga banesa e saj në Nju-Jork të mërkurën.