Është aktorja më e mirë shqiptare.

Teuta Krasniqi sot ka një ditë të veçantë, pasi feston ditëlindjen e 35-të, shkruan lajmi.net

Ajo që nga ndërrimi i datave ka filluar të marrë urime nga miqtë, familjarët dhe fansat e saj.

Por, se çfarë dhurate Teuta do të merr nga bashkëshorti i saj Adonisi mbase do ta zbulojnë në mbrëmje!