Qyteti i Ulqinit është vërshuar nga uji, pas shiut që ka rënë atje.

Pas temperatura të larta që ishin ditëve të kaluara moti ka ndryshuar tërësisht në tërë Ballkanin dhe temperaturat tash sillen rreth 24 gradë, njofton Klan Kosova.

Ndërsa në shumë vende ka rënë edhe shi