Cozman me të dashur të re? (Foto)

Më duket se u dashurua! Kështu shkruan reperi shqiptar Majk në një foto të mikut të tij Cozman, i cili shfaqet duke u marrë...

“Black Panther” tregon se keqbërësit janë ata që mund të ishin heronj

Kur revista “Empire” më 2016 e publikoi listën e 50 keqbërësve më të njohur në film, nuk kishte vend për asnjë kriminel të Universit...

Rosela sqaron sherrin me Encën: E përmenda sepse…

Disa javë më parë sherri mes këngëtareve Enca Haxhia dhe Rosela Gjylbegu ishte një nga të ndjekurit në media. Shprehja e Roselës në emisionin "Shiko...

Gjithçka gati për “Grammy Awards”, yjet premtojnë spektakël

Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve kryesore në industrinë e muzikës, “Grammy Awards”, do ta sjellë një laramani të yjeve në skenën e vendosur në...

Albërie Hadërgjonaj më seksi se kurrë, do ju habit gjoksi i saj (Foto/Video)

Është njëra ndër këngëtaret që i ka dhënë shumë muzikës shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Albërie Hadërgjonaj, transmeton Gazeta Express. Përveç kësaj Albëria pavarësisht...

Mbani frymën miq”, Bleona surprizon fansat në rrjetet sociale(FOTO)

Bleona nuk resht së provokuari. Këtë herë në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar një mozaik fotosh në të cilat shihet në një vaskë...

Nervozohet keq ‘Arifhikmeti’, shpërthen me një shkrim për shqiptarët dhe maqedonasit

Aktori Xhevdet Jashari, i njohur si ‘Arifhikmeti’ i serialit “O Sa Mirë” duket se është i revoltuar me situatën në Maqedoni. Ai ka reaguar me...

Shpallet fituesja e Këngës Magjike, dalin parashikimet

Pavarësisht se ishte parashikuar fitorja e saj, salla e Pallatit të Kongreseve u elektrizua nga emocionet.  Anxhela Peristeri rrëmbeu çmimin e edicionit të 19-të të këtij...

Pique tregon të vërtetën mbi ndarjen me Shakirën!

Çifti Shakira dhe Gerard Pique janë vënë shpesh në qendër të vëmendjes si një një çift në krizë e pranë ndarjes. Sidomos kohët e...

Xuxi kritikon paradën e LGBTI dhe presidentin Thaçi

Kantauroti Naim Bunjaku, i njohur si Xuxi, i aderuar tashmë në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, ka reaguar së fundmi në lidhje me LGBTI...

Postimet e fundit