Linda Morina sjell hitin e ri në bashkepunim me Fatos Kryeziun (Video)

Në emisionin e Fatos Kryeziut “Hallakamë” Linda Morin së bashku me Fatosin kanë kënduar hit e bona të kënduar nga Marsel. Për më shumë ndiqeni...

Enca zhgënjen fansat, ja si duket pa fotoshop (Foto)

Përdorimi i fotoshopit nga ana e Encës është njëra nga arsyet se përse këngëtarja përmendet në medie.  Madje, këto të fundit e patën shpallur edhe...

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

Moderatori Ardit Gjebrea ka paralajmëruar se diçka e rëndësishme do të ndodhë në Tv Klan. Në ëmisioni ‘Ka një mesazh për ty’ do të trajtohert...

Blerim Destani ushtar gjerman, ndryshon drastikisht pamjen (Foto)

Sukseset e aktorit shqiptar, Blerim Destani nuk kanë të ndalur, por për çdo arritje sigurisht se duhet edhe sakrificë.   Aktori për ‘hatër’ të filmit hollvudian...

Motra e Encës dhe Stresi përfshihen në sherrin Enca-Noizy (Foto)

Jehona e sherrit të Encës me Noizyn mesa duket nuk ka të ndalur dhe çdo lëvizje e tyre merret si një gjest i koduar.   Por...

Soni Malaj ka një mesazh

Këngetarja Soni Malaj përmes rrjetit social Instagram ka treguar se rruga drejt suksesit nuk është e lehtë.  “Të gjithë duan të jenë të suksesshëm deri...

“Melania Trump është në gjendje të rëndë”

Donald Trump u përshëndet me entuziazëm duke shkruar në Shtëpinë e Bardhë, por gruaja e tij nuk duhej aq e lumtur.   Gjatë inaugurimit, është vërejtur...

Me këtë këngëtare po shtyhet Linda Morina

Sensacioni i internetit, Linda Morina ka zgjedhur që të shtyhet me një këngëtare Ajo në një postim në facebook ka zgjedhur që të pyes fansat...

Enca Haxhia padit gazetën, ofendon me fjalë fyese gazetarët që shkruan kundër saj (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga personazhet më mediatike të showbizit shqiptar.   Ajo bie shpesh në sy për provokimet në rrjetet sociale, teksa bujë të...

Dritëro Agolli vendoste lapsa në kutinë e cigareve (Foto)

Elona Agolli, e bija e shkrimtari të madh Dritëro Agollit ka kujtuar disa detaje të jetës së babit të saj, i cili në kutinë...

Postimet e fundit