Moderatorja shqiptare Bora Zemani, ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit që ka bërë në Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet tejet seksi, trupi i saj i formësuar aq mirë, nuk besohet se është nga ‘nëna natyrë’ siç thotë edhe ajo, shkruan GazetaBlic.

 

Belin e këputur, të pasmet aq të mëdha dhe këtë gjoks gjigant, si ia bëri asaj ‘nëna natyrë’, e dikujt as ndërhyrjet e as fitnesi nuk ia mundësojnë këtë trup bombastik!

Por kjo bukuroshe shqiptare, siç edhe vërehet në fotografi ‘gënjen’, ka përdorur Photoshop-in në masë të madhe, saqë edhe objektin ku ndodhet e ka lakuar!

Pse e bëri ajo këtë nuk dihet, mbase përdori këtë fotografi për të ironizuar me këngëtaret dhe modelet e njohura shqiptare, të cilat çdo ditë e më shumë, publikojnë fotografi të ndërhyra me Photoshop dhe efekte të ndryshme