Futbollisti dhe kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, ka një vit që po e shijon ndjenjën e të qenit prindi një djaloshi mjaft të ëmbël.

Boiken, është emri i djalit të vetëm, të futbollistit të njohur dhe shumë të dashur për shqiptarët, njofton KosovaPress.

Një ndër gjërat që më së shumti i pëlqen Canes të bëj bashkë me djalin e tij, është të vishen me ngjyra të njëjta, pamje kjo e cila i bën të duken shumë simpatik babë e bir. Ne kemi shkëputur disa fotografi të përbashkëta të Lorikut me Boikenin.