Fotoja e parë e dasmës, Albatriti me nuse (Foto)

Fotoja e parë e dasmës, Albatriti me nuse (Foto)

Fotoja e parë e dasmës, Albatriti me nuse (Foto)

Albatrit Muqiqi po i jep fund beqarisë sot. Djali i Nysretit dhe Meritës ka dasmën në një nga hotelet e Prishtinës. Çifti i ri sapo ka publikuar foton e parë të martesës. 

Egzona dhe Albatriti ka kohë që janë bashkë ndërsa për martesë kanë zgjedhur një datë të veçantë, 11.11.2016./Indeksonline/