Tragjedi në Manastir, hidhet në pus 59 vjeçari

Një shqiptar nga Manastiri me inicialet D.T. 59 vjeç nga Demir Hisari, është hedhur në pus me vetëdije dhe më pas ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka mbërriturmenjëherë ekipi i SPB-Manastir, por që nuk ka arritur ta shpëtojë 59 vjeçarin.

 
Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 8, në rrugën ‘4-korriku’ në oborrin e shtëpisë së tij. /albeu.com/