Ziadin Sela detyron gazetaren maqedone ti kërkoj falje! (VIDEO)

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në kuadër të takimeve të tij me krerët e partive shqiptare sot u takua me liderët e “Aleancës për Shqiptarët, kryetarin e LR-PDSH, Ziadin Sela dhe kryetarin e RDK-së Vesel Memedi.
Pas takimit, në pyetjet e gazetarëve, ka ndodhur një ngjarje interesante. Zotri Ziadin Sela ia bën 8 me 2 gazetares maqedone dhe e detyroi që ti kërkoj falje. Se për çka bëhet fjalë ndiqeni videon

https://youtu.be/vycmXrvomw0?t=17