Ziadin Sela dhe Bilall Kasami sonte do të flasin në top Show rreth zhvillimeve politike në Maqedoni, ka paralajmëruar gazetari i njohur Dudushi

ja njoftimi i plotë i Alban Dudushit:

“Zgjedhjet e parakohshme ne Maqedoni perfunduan me rikonfirmimin e VMNO-DPMNE, fituese te tyre. Cilet do te jene skenaret e mundshem per krijimin e qeverise se re? A fituan apo humben shqiptaret ne 11 Dhjetor? A ishte zvogelimi i mandateve te deputeve shqiptare, nje ndeshkim per partite tradicionale si BDI dhe PDSH? Surpriza qe doli nga levizja Besa dhe LR-PDSH. Na ndiqni sonte, ne oren 23.00, ne Top Show me aktoret politike te ketyre zgjedhjeve”