E diel, 12 Korrik, 2020
26 C
Skopje
Ballina Showbiz

Showbiz

Bebe Rexha: Meshkujt kanë frikë nga fama ime

Po bëjmë shumë kohë që nuk e kemi parë Bebe Rexhën në krahët e një mashkulli. Dhe ka qenë vetë këngëtarja që ka konfirmuar...

Arta Nitaj shfaqet e buzëqeshur në imazhin e ri

Modelja e njohur, Arta Nitaj, ka zënë vend në estradën shqiptare, përmes të arriturave kohët e fundit. Ajo është aktive në rrjete sociale, ku ofron...

“Nuk e kam pasur të lehtë jetën në Angli, jam paragjykuar si emigrante”, Rita Ora hap zemrën

Rita Ora ka treguar shpesh se transferimi me familjen e saj nga Kosova në Angli nuk ka qenë aspak i lehtë për të. Së...

Tayna mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja

Reperja e njohur nga Prizreni, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme...

Edona Llalloshi sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri, merr vëmendje me paraqitjen elegante

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Edona Llalloshi, është në përgatitje të projektit të ri muzikor. Artistja, që tashmë numëron shumë hite në reportoarin e...

Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen e 26-të, publikon fotografi atraktive nga befasia që iu bë mesnatë

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, feston sot (e martë) ditëlindjen e saj të 26-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë,...

“Pjesëtari më i ri i familjes!” Ermal Mamaqi publikon pamjet e ëmbla me Joelin dhe Sian nga kopshti i shtëpisë!

Një pjesëtar i ri është shtuar në familjen Mamaqi! Ka qenë moderatori ai i cili ka publikuar një video në Instagram, nga kopshti i shtëpisë...

Arta Nitaj zbulon frikën e saj më të madhe

https://youtu.be/xeXFSag-5fs Në rubrikën “25 pyetjet” e Prive, këtë të shtunë ishte e ftuar Arta Nitaj. Ajo zbuloi shumë nga jeta e saj personale dhe profesionale. Nitaj tregon...

Luana Vjollca merr seriozisht çështjen e sigurisë ndaj vetes, moderatorja angazhon truprojën

Luana Vjollca duket se e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë ndaj vetes, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje. Para pak...

Më Të Lexuara

Spasovski: Më 15 Korrik, dil voto dhe shpëto vendin nga rikthimi i ish regjimit

Zgjedhjet në 15 korrik janë të rëndësishme si referendum, sepse ne votojmë për Sigurinë dhe ne zgjedhim të vazhdojmë në rrugën e duhur. Mundësia...

Nëse fiton BDI, Mulla Sula rikthehet kryetar i BFI-së?

Ish kryetari i BFI-së, Sulejman Rexhepi, ka shumë shpresë se do të kthehet në postin e Reisit, nëse fiton BDI në zgjedhje, kanë thënë...

BDl të tregojë me cilat para po paguan kompanitë e shtrenjta nga Izraeli për fushatë!

Arben Fetai, Bruksel Të gjitha faqet e BDI-së dhe të figurave të tyre kryesore në rrjetet sociale po u mirëmbajtkan nga Izraeli. Kompanitë e atjeshme...

Ja si duket Klinika e Tetovës deri sa e drejton kandidati i BDl-së për deputet!

Këto janë fotografi nga Klinika e Tetovës, të bëra deri sa e drejton kandidati i BDI-së për deputet, Florin Besimi. Këto fotografi, për fat të...

Eko-autobusët e rinj të NQP nga sot përfshihen në transportin publik në Shkup

Prej sot, autobusët e rinj me gazit të NQP-Shkup, prodhim i kompanisë gjermane MAN, filluan të qarkullojnë në linjat e qytetit në Shkup. Autoritetet...

Kjo ishte befasia që rinia e Gostivarit e kishte përgatitur për Ziadin Selën (Video)

Kjo ishte befasia që rinia e Gostivarit e kishte përgatitur mbrëmë për Ziadin Selën Një dron i cili u lëshua n◄ Beograd në ndeshjen Kosove...