I mban aq shumë qese gruas, sa që i duken vetëm këmbët

Ky është padyshim bashkëshorti më i mirë në botë!

Video e çuditshme tregon se si një burrë mban aq shumë qese pazari për gruan e tij, sa që i duken vetëm këmbët.

Ndërkohë që bashkëshorti i saj ecën me malin e çantave në qendrën tregtare, e reja vazhdon përpara pa u shqetësuar aspak.

Klipi është bëre viral pasi është publikuar në Live Leak dhe ka marrë mbi 53 mijë klikime.

/Oranews.tv/

SHPËRNDAJE