Supermodelja ruse Irina Shayk sot ka bërë 30-vjeç dhe konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet

Shihni në fotot e saj më të nxehta ish-të dashurën e futbollistit Cristiano Ronaldo.

irina1

irina2irina3irina4irina5irina6

irina7irina8irina10