E premte, 7 Gusht, 2020
19 C
Skopje

Latest Posts

Arta Bajrami pozon pranë shtëpisë dhe veturës luksoze

Arta Bajrami prezanton shtëpinë dhe veturën e saj luksoze. Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja e cila numëron qindra...

MASH: Jemi të gatshëm për mësimin nga shtatori

Shkollat fillore dhe të mesme pritet t’i hapin dyert më 1 shtator për të nisur vitin e ri shkollor me prezencë fizike të nxënësve....

Gashi: Zaevi do e marë mandatin për kryeministër, BDI do të jetë opozitë e mirë dhe e qetë

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi në emisionin “Samo Vistina” në Kanal5 ka thënë se pret që kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, do e marë...
Articles by:

Teuta Arifi

Dimitrievski: Rasti është i montuar, jam i bindur

Pas njoftimit të Prokurorisë Publike të Kumanovës se nuk ka bazë për të ngritur rast mbi padinë kundër kryetarit të Kumanovës, Maksim Dimitrievski ka...

Fshiu ballin disa herë në Parlament, ministri dyshohet që të jetë prekur me Covid, bën testin pas seancës

Ministri britanik i Biznesit Alok Sharma është vetizoluar në shtëpi pasi u shfaq i sëmurë në parlament. Sharma dukej jo mirë gjatë një debati...

Udhëheqësit ndërkombëtarë premtojnë miliarda për financimin e vaksinave

Udhëheqësit ndërkombëtarë kanë premtuar miliarda dollarë gjatë një samiti në lidhje me programet e vaksinave, për të ndihmuar vendet më të varfra në botë. Ndërsa...

“Dua divorcin”, i tha ai pas 10 vitesh martesë… Gruaja pranon të firmosë me 1 kusht të çuditshëm!

U ktheva në shtëpi, një natë dhe, ndërkohë që gruaja ime, Ami, shërbente darkën, ia mbajta dorën dhe i thashë, “Dua divorcin!” Ajo nuk m’u...

Si të ulet sheqeri pa ilaçe: Pesë receta nga mjekësia popullore!

Sheqeri i ngritur në organizëm është problem serioz mjekësor, i cili nuk bën të injorohet Sasia e ngritur e sheqerit në gjak çon deri në...

Daçiq reagon pas bisedës me Vuçiqin: Rrenë e madhe, s’e kemi ndalë fushatën kundër Kosovës

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, ka thënë se Serbia nuk e ka ndalur kampanjën kundër pavarësisë së Kosovës. Kreu i diplomacisë...

Shikoni mirë këto dy lytha! Nëse i keni në trup dijeni: njëri ndër ta është kancer potencial!

Nëse nuk do ta kuptoni seriozisht vërejtjen e dermatologut dhe rregullisht të kontrolloni çdo lyth, çdo ndryshim në lëkurë, mund të ndodhë të pendoheni...

Shurupi i limonit, receta për një imunitet të fortë

Limonët janë një nga frutat më të rëndësishëm dhe më të pasur me vitamina. Ato mund të kombinohen me shumë ushqime, në sallata, fruta,...

Latest Posts

Arta Bajrami pozon pranë shtëpisë dhe veturës luksoze

Arta Bajrami prezanton shtëpinë dhe veturën e saj luksoze. Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja e cila numëron qindra...

MASH: Jemi të gatshëm për mësimin nga shtatori

Shkollat fillore dhe të mesme pritet t’i hapin dyert më 1 shtator për të nisur vitin e ri shkollor me prezencë fizike të nxënësve....

Gashi: Zaevi do e marë mandatin për kryeministër, BDI do të jetë opozitë e mirë dhe e qetë

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi në emisionin “Samo Vistina” në Kanal5 ka thënë se pret që kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, do e marë...

Shqetësohen banorët e Karaçevës, xhandarmeria serbe filmohet nga kamerat e sigurisë duke kaluar në parkingun e një restoranti

Banorët e fshatit Karaçevë të Kamenicës janë shprehur tejet të brengosur, për faktin se nëpër parkingun e një restoranti të këtij fshati janë parë...

Don't Miss

LSDM: Qeveria e re do të ketë më pak ministri

LSDM informon se kanë filluar negociata serioze, të plota me kryetarët dhe përfaqësuesit e lartë të partive politike që janë pjesë e përbërjes së...

Filipçe për hapjen e shkollave: Javën e ardhshme do të merret vendim

Kemi dy sfida në periudhën e ardhshme, hapjen e shkollave dhe kopshteve dhe momentin e dytë kur moti nuk do të jetë aq i...

Ministri libanez: Kapaciteti për t’u përballur me ndikimin e shpërthimit është “shumë i kufizuar”

Ministri i Ekonomisë i Libanit, Raoul Nehme, ka deklaruar se kapaciteti financiar i vendit të tij për t’u përballur me ndikimin e shpërthimit të...

Klubi i njohur i ofron 15 milionë euro për Muriqin

Fenerbahce nuk e ka pranuar ofertën e Lazios në vlerë 15 milionë euro për sulmuesin e Kosovës, Vedat Muriqin, por bisedimet mes dy klubeve...

Vetëvendosje bëhet me televizion të vetin

Lëvizja Vetëvendosje është subjekti i parë politik që krijon një televizion të vetin. Albulena Haxhiu nga kjo parti ka thënë në Klan Kosova se qëllimi...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.